poniedziałek, 6 października 2014

Weselne kreacje dla małych księżniczek

Coraz częściej w Polsce na ślubach i weselach pojawia się popularny w innych krajach trend na tzw. druhny panny młodej. Takimi druhnami mogą być dorosłe kobiety, plus minus rówieśniczki głównej bohaterki ceremonii, ale są to też coraz częściej małe dziewczynki, które na ślub ubierane są w piękne, szykowne kreacje podkreślające ich naturalne piękno. 

Często w takich sukienkach wyglądają one jak małe księżniczki. I nic dziwnego - to wyjątkowy dzień, na którym także małe dzieci chcą się czuć pięknie i być podziwiane. Według mnie, to jedna z form obcowania z pięknem, szykiem i elegancją od najmłodszych lat. 

U mojej znajomej Agnieszki Wantowskiej, która prowadzi swoją Pracownię Ślubną VERONA w Papowie Toruńskim, powstają takie właśnie sukienki dla małych księżniczek. Agnieszka pracuje nad nową kolekcją i w jednej z najbliższych sesji zdjęciowych pokaże kilka najnowszych modeli. Wspólnie dopracowujemy szczegóły sesji, o czym wspominam u siebie na blogu TU.

Dzisiaj mam dla Was kilka inspiracji - spójrzcie na sukienki z tiulu, popularnie nazywane "tutu" - jak się Wam ten modny ostatnio trend podoba?


Źródło zdjęć: Dr Wedding Style www.pinterest.com   

2 komentarze:

  1. Ale piękne! Zainspirowałaś mnie, żeby poszukać czegoś na nasze wesele dla naszej córeczki, która będzie miała wtedy 9 miesięcy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniale, Kochana, niebawem przedstawimy autorską kolekcję dla małych dziewczynek, która będzie także do kupienia :)

    OdpowiedzUsuń