niedziela, 12 października 2014

Kreacje weselne dla małych księżniczek - Verona Collection 2015

Mam przyjemność przedstawić Wam kreacje weselne dla Małych Księżniczek Verona Collection 2015. Agnieszka Wantowska w swojej Pracowni Ślubnej w Papowie Toruńskim przygotowała właśnie nowe modele sukienek dla małych druhenek. 

 Takie eleganckie kreacje w wariancie mini świetnie nadają się na wyjątkowe stylizacje także dla dziewczynek, które są małymi gośćmi weselnymi. U Agnieszki można również zamówić szyte na miarę sukienki do komunii i sypania kwiatków. Niektórzy rodzice lubią w wyjątkowy, odświętny sposób stylizować swoje dzieci na uroczystości w rodzinnym gronie, np. podczas Świąt Bożego Narodzenia. To też okazja, by małe dziewczynki uczyć szyku i elegancji.

Suknie dla małych księżniczek można zamówić w standardowych odsłonach, takich, jak widzicie na zdjęciach z sesji, którą zrealizowałyśmy z Agnieszką w Pałacu Romantycznym w Turznie. Mogą być długie, midi lub mini - oczywiście w wydaniu dziecięcym. Nasze prawie czteroletnie milusińskie - Zuzia córka Agnieszki i Klaudia - moja latorośl, wystąpiły w roli modelek.

W jednym z apartamentów wybieranych w pałacu w Turznie przez pary młode na noc poślubną, nasze dziewczynki wcieliły się w role bajkowych księżniczek na ziarnku grochu. Prezentują się Wam tu w kilku wariantach kolorystycznych sukienek. Już niedługo pokażemy Wam ich pełną gamę w wersji do sprzedaży. 

Spod zdolnej ręki właścicielki Pracowni Ślubnej Verona wychodzą też cudowne dodatki, m.in stroiki na głowę. W najnowszej kolekcji Verona 2015 dla Małych Księżniczek na małe elegantki czekają urocze tiulowe kwiaty, opaski z tiulem i piórami, a także niezwykle efektowne woalki. Coś wspaniałego, zobaczcie sami niżej na zdjęciach! 
  

Agnieszka stworzyła niepowtarzalną kolekcję sukienek dla małych dam, w której ciekawie wykorzystuje najnowsze trendy dziecięcej mody na sezon 2014/2015. Znajdziecie tu najmodniejsze teraz kolory: czerwony, czarny, żółty, a także pastele: róż czy ecru. W sesji miała wystąpić jeszcze sukienka błękitna, ale trochę kapryśne małe modelki wyczerpały na wczoraj swoje małe akumulatorki, więc ujrzycie elegancką błękitną "księżniczkową" tiulówkę w kropeczki w kolejnej sesji.    


Dziewczynki uwielbiają się stroić, bo czują się wtedy wyjątkowo. Czasami to nie zabawka, a właśnie strój sprawia, że dziecko czuje radość i podekscytowanie, że raz na jakiś czas wygląda inaczej, odświętniej - w dodatku podobnie, jak księżniczki, bohaterki swoich bajek.  

Sukienki dla Małych Księżniczek: Pracownia Ślubna Verona Agnieszka Wantowska
Miejsce sesji zdjęciowej: Pałac Romantyczny w Turznie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz