czwartek, 8 października 2015

Zajazd Bumerang zmienia się na nowy sezon 2016

Jeszcze trwa obecny sezon ślubny, a właściciele Zajazdu Bumerang w Ostaszewie k/Torunia już szykują się do następnego sezonu. Ten lokal to firma rodzinna, w którą wszyscy jej członkowie wkładają całe swoje serce i zaangażowanie. Stopniowo rozbudowują lokal i infrastrukturę dookoła obiektu, ponieważ zależy im, by kolejni goście czuli się u nich wyjątkowo przyjemnie. 

Udaje się im to od lat, bo na brak klientów nie narzekają. Terminy przyjęć weselnych trzeba u nich rezerwować z dużym wyprzedzeniem, ale zwykle udaje się dobrać taki czas, żeby para młoda zmieściła się w grafiku. Dwie sale - jedna na 300 osób, druga na 150 - dają sporo możliwości także w zależności od budżetu jakim dysponują klienci na zorganizowanie w Zajeździe Bumerang imprezy.


W końcówce tego lata właściciele zadbali o rewitalizację terenu wokół zajazdu. Zrobili nowe nasadzenia z roślin ozdobnych, odświeżyli ścieżki, którymi wokół przechadzają się goście w trakcie trwania imprez, odnowili altany. 
Wzbogacili też zaplecze do zabawy dla dzieci, które często uczestniczą w uroczystościach weselnych oraz miejsce z ogniskiem i grillem.  


Obok sali weselnej stworzyli komfortowe miejsce - osobny kryty domek-altanę dla osób palących, które w trakcie imprez mogą wyjść na tzw. "dymka" :) Infrastruktura jest więc tutaj przemyślana. 


Uroku przy wejściu do sali weselnej dodają oczka wodne z drobnymi fontannami, które w dzień czynią powietrze wokół bardziej chłodnym, a w nocy w podświetlanej wodzie dostrzec można kolorowe pływające rybki. Uczestnicy zabawy weselnej, po szaleństwach na parkiecie mogą na zewnątrz zaliczyć mały, ekspresowy chill out. 


Jednym z większych atutów Zajazdu Bumerang i jego oferty organizacji imprez okolicznościowych jest to, że wszystko musi być dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Zarówno jeśli chodzi o przygotowany catering weselny, jak też wystrój, który w zależności od zasobności portfela klientów czy gustu oraz stylu, w jakim chcą zorganizować imprezę, może być bardzo różny. 

Istnieje tu także możliwość zarezerwowania noclegów w widocznych w głębi poniższego zdjęcia domkach. W lokalu serwuje się tradycyjne śniadania, obiady i kolacje codziennie od 7:00 do 20:00.

 
Od zeszłego sezonu w Zajeździe Bumerang zaczęły odbywać się także duże imprezy szkolne, takie jak studniówki. Kilka dużych szkół ponadgimnazjalnych zdecydowało się na zorganizowanie tej uroczystości poza obiektem szkolnym, w lokalu właśnie w Ostaszewie. Relację z tych wydarzeń można zobaczyć choćby na portalu lokalnych mediów POZA TORUŃ. W tym roku na zorganizowanie studniówki w Zajeździe Bumerang piszą się już kolejne szkoły. Jest jeszcze możliwość rezerwacji w innych terminach.  


Spójrzcie, jak Zajazd Bumerang z okazałą salą weselną wygląda obecnie i przygotowuje się na nowy sezon. A w kolejnych postach dla par planujących śluby zimą, wiosną lub przyszłego lata - parę trendów, jakie warto mieć na uwadze, by ślub był zgodny z duchem nowych czasów. 


PS Jak miło pojechać do szkoły muzycznej w Chełmży i dowiedzieć się w rozmowie z panią, że za pół roku wybiera się z wielką przyjemnością na imprezę do Zajazdu Bumerang właśnie, a blog www.zajazdbumerang.blogspot.com czyta i ogląda z wielką chęcią, czerpiąc z niego inspiracje...

Na koniec jeszcze dokumentalna wersja filmowa z szumem wody i porannym śpiewem ptaków pewnego październikowego dnia 2015.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz